Minivoetbalcompetitie

Sporthal Hoge Wal Ertvelde

Seizoen 2017-2018
Home

Schorsingen

géén

Sponsoren

Advocaat Joerie De Maertelaere

Witherenlei 21

9940 EVERGEM


 Minister Joke Schauvliege

U bent hier

Kalender

Comp/Beker Dag Datum Ter Uur Thuisploeg   Bezoekers  
Competitie MA 26/02/2017 1 19u Mvc Backstreet - Cegeka Bus. Solutions  
      1 20u Incognito - De Augustijnen  
      2 20u Sur+ - Mvc Sparta  
      1 21u Las Miras - The Mini Maple  
      2 21u Mvc De Vraagtekens - Quatro Loco  
      1 22u Bintje - Garage Van De Voorde  
      2 22u t Jong Oud - The Outcast  
Beker MA 05/03/2017 1 19u The Monday Shotters - De Augustijnen  
      1 20u Incognito - The Mini Maple  
      2 20u Brotherwell United - Maroon 4  
      1 21u Mvc Sparta - Kluizen United  
      2 21u Backstreet - Bintje  
      1 22u Cegeka Bus. Solutions - Las Miras  
      2 22u t Jong Oud - De Vraagtekens  
Competitie MA 12/03/2017 1 19u t Jong Oud - Garage Van De Voorde  
      1 20u Mvc Kameleons - Go!Kalken  
      2 20u The Outcast - Bintje  
      1 21u Kluizen United - The Monday Shotters  
      2 21u Mvc Backstreet - The Mini Maple  
      1 22u Incognito - Sur+  
      2 22u Brotherwell United - De Augustijnen  
Competitie MA 19/03/2017 1 19u Mvc Backstreet - De Augustijnen  
      1 20u Cegeka Bus. Solutions - Mvc Sparta  
      2 20u Sur+ - The Mini Maple  
      1 21u Las Miras - Maroon 4  
      2 21u Kluizen United - Bintje  
      1 22u Quatro Loco - Garage Van De Voorde  
      2 22u t Jong Oud - Go!Kalken  
Competitie MA 26/03/2017 1 19u Mvc Kameleons - The Monday Shotters  
      1 20u Kluizen United - Mvc De Vraagtekens  
      2 20u Go!Kalken - Bintje  
      1 21u t Jong Oud - Quatro Loco  
      2 21u Las Miras - Incognito  
      1 22u Brotherwell United - Maroon 4  
      2 22u De Augustijnen - Mvc Sparta  
Competitie MA 09/04/2017 1 19u Mvc Backstreet - Sur+  
      1 20u Incognito - The Mini Maple  
      2 20u Maroon 4 - Mvc Sparta  
      1 21u Brotherwell United - Las Miras  
      2 21u t Jong Oud - The Monday Shotters  
      1 22u Mvc Kameleons - Kluizen United  
      2 22u Mvc De Vraagtekens - Go!Kalken  
Competitie MA 16/04/2017 1 19u Quatro Loco - The Outcast  
      1 20u The Monday Shotters - Go!Kalken  
      2 20u Mvc Kameleons - Mvc De Vraagtekens  
      1 21u Kluizen United - Garage Van De Voorde  
      2 21u Brotherwell United - Incognito  
      1 22u Maroon 4 - De Augustijnen  
      2 22u Sur+ - Cegeka Bus. Solutions  
Competitie MA 23/04/2017 1 19u Mvc Sparta - The Mini Maple  
      1 20u Incognito - Mvc Backstreet  
      2 20u Maroon 4 - Sur+  
      1 21u Las Miras - Cegeka Bus. Solutions  
      2 21u Kluizen United - The Outcast  
      1 22u Mvc De Vraagtekens - t Jong Oud  
      2 22u The Monday Shotters - Quatro Loco  
Competitie MA 30/04/2017 1 19u Sur+ - Maroon4  
      1 20u The Outcast - Go!Kalken  
      2 20u Garage Van De Voorde - Mvc Kameleons  
      1 21u The Monday Shotters - Bintje  
      2 21u Cegeka Bus. Solutions - De Augustijnen  
      1 22u The Mini Maple - Brotherwell United  
      2 22u Las Miras - Mvc Sparta  
                 
          KWART FINALE:      
Competitie MA  07/05/2017 1 19u  Sur+  De Augustijnen   
Beker MA 07/05/2017 1 20u A1 - B2 E
      2 20u B1 - C2 F
      1 21u C1 - D2 G
      2 21u D1 - A2 H
                 
          HALVE FINALE:      
Beker MA 14/05/2017 1 20u E - G I
      2 21u F - H J
                 
          FINALE:      
Beker MA 21/05/2017 1 20u I - J  
Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1